לוגו-חדש
תפריט

הי לך,


כיף שבחרת להיות פה איתי 🙂

שמי אמיתיי ואני פסיכותרפיסט מוסמך, חבר באיגוד הישראלי הרב תחומי לפסיכותרפיה, מרצה ומנחה סדנאות ליצירת חוסן רגשי והתפתחות. 

בקליניקה, בסדנאות ובהרצאות אני משלב תאוריות וכלים פרקטים מעולם הפסיכולוגיה החיובית, מיינדפולנס, בודהיזם, פסיכולוגיה נרטיבית, התמקדות focusing ופסיכותרפיה. אני בוגר לימודי פסיכותרפיה באונ' חיפה (במסלול של מרכז שילוב) ובנוסף השכלתי כוללת תואר ראשון BA במדעי הרוח מאונ' בר אילן בהצטיינותתואר שני MA בסוציולוגיה ארגונית מאונ' בר אילן ועוד תואר שני MA במדיניות ציבורית – יישוב סכסוכים וגישור מאונ' ת"א. 

כפסיכותרפיסט
אני מטפל באמצעות שיחה והקשבה לתכנים מילוליים שמביאים המטופלים לצד הקשבה למסרים לא-מילוליים דרך הנשימה, תחושות הגוף ועוד.

הנושאים בהם אני מטפל נעים מהתמודדות עם לחץ ושחיקה, חרדות, התמודדות רגשית עם חסמים רגשים ומנטליים, בטחון עצמי ירוד וחוסר הגשמה ועד קשיי תקשורת בבניית מערכות יחסים והתמודדות עם משברים וקשיים בתוכם: משפחתי, זוגי או חברתי. כמו כן, בניית זהות והתמודדות עם הקשיים שעולים בתוכנו ובסביבה סביב התבגרות, זהות מינית, זהות הורית, זהות מקצועית, הזדקנות ועוד.

במהלך המפגשים נבחן את הדרך בה נמצא המטופל, מכיר את המחשבות, תחושות ורגשות שמעסיקות אותו כיום וביחד במרחב משותף נעצור כדי להתבונן ולבחור מחדש כיצד להמשיך או שלא סביב התכנים שיעלו. כל פגישה היא הזמנה למטופל להאט ולהתבונן בתנועה האוטומטית של החיים ולמשך שעה לבחון של התבוננות פנימית, שינוי וצמיחה.

כפסיכותרפיסט תעסוקתי
אני מלווה אנשים המחפשים לשנות, להוביל ולמצוא את העשייה המשמעותית שלהם בעולם הקריירה.
רובנו מביאים איתנו ניסיון, ידע ויכולות רבים, רק שאנחנו לא יודעים איך "לספר אותם" נכון. בתהליך משותף נזהה מה ה-"סיפור קריירה" (story telling ) אותו את/ה מספרים כיום ומונע מכם להתקדם לתפקיד הבא או לעבור ראיונות. נזהה מה החוזקות והצלחות לצד האתגרים וה"בורות" בסיפור (פיטורין, חוסר קידום, מעברים רבים, שנים בלי עבודה ועוד) וביחד נייצר "סיפור קריירה חכם ומדויק" עבורך.
לעיתים חלק מהתהליך הינו העמקה סביב תימות רגשיות שחוזרות ומגבילות את הקריירה שלך ואת ההזדמנויות. אלו יכולים להיות נושאים כמו: קשיי תקשורת, פחד מלהתקדם, חוסר בטחון, קושי בהתמודדות בעבודה תחת לחץ, חוסר מיקוד מקצועי, הימנעות מפוליטיקה ארגונית, קושי במיתוג עצמי ועוד.

אל מול הנושאים שמעכבים ופוגעים לך בקריירה נעמיק ונזהה מה המנגנון הרגשי שגורם להם לחזור שוב ושוב וכיצד ניתן להתמודד איתו אחרת.
התהליך והפגישות הן הזמנה ליצור לך קריירה מצליחה ומוגשמת. במקום להתנהל בתוך קריירה של החמצה, קושי וחוסר אתגר לקריירה ועשייה שכל בוקר וכל שנה שתעבור תגרום לך להרגיש תחושת סיפוק, הגשמה וגאווה בעצמך ובעשייה שלך.

כמנחה סדנאות ומרצה לבניית חוסן רגשי והתפתחות ניגע בתכנים רלוונטיים לבניית חוסן רגשי בחיי היומיום ובקריירה בארגונים. כמי שמרצה הן לאקדמיה והן לקהל הרחב חשוב לי להביא ידע תיאורטי של המחקרים המעודכנים ביותר מעולמות הפסיכולוגיה החיובית, הפסיכותרפיה והחוסן לצד שילוב פרקטיקה של כלים יישומים שניתן ליישם מיד לאחר ההרצאה או הסדנא.
אחרי למעלה מ- 15 שנים אני מודע שהרצאה וסדנא רלוונטיות מתבססות על שילוב של המחקר לצד היומיום ולכן חשוב לי ששני המרכיבים האלו יהוו חלק בתהליך. בסדנאות אני מקפיד ליצור זמן למשתתפים לשאול, להתלבט, להתנסות מתוך ההבנה והידיעה שככל שתגדל המעורבות שלהם, כך יקבלו ערך רב יותר מהתהליך.

ההרצאות והסדנאות משלבות תוכן מעולמות הפסיכולוגיה החיובית, הפסיכולוגיה הנרטיבית, מיינדפולנס ובודהיזם, התמקדות focusing לצד תאוריות ומידע עדכני על עולם העבודה והקריירה בימינו.

הניסיון שלי כולל שנים רבות בעולם המשאבי אנוש בארגונים מגוונים. תפקידיי כוללים סמנכ"ל משאבי אנוש בחברת טלאול, ניהול משאבי האנוש בחברת המכירות הקימעונאית הוניגמן, ניהול תוכנית חברתית בפריסה ארצית של שדולת הנשים ומשרד החינוך, הנחיית סדנאות של מרכז סיוע לנפגעי.ות תקיפה מינית, ליווי נוער בסיכון באגף החינוך בפ"ת, הנחיית קבוצות בפתחון לב ועוד.

אני מזמין אותך לצאת למסע, קצר או ארוך, של התפתחות.
ביחד נבחר לעצור לרגע את האוטומט של החיים והיומיום ולבחון מחדש את הבחירות שלנו.

זה יכול לקרות כקבוצה בהרצאה או בתהליך עמוק במסגרת סדנא וזה יכול להיות באחד על אחד/ת במסגרת תהליך ייעוץ וטיפול בקליניקה.
במרחב שלנו נתבונן בדפוסי חשיבה, פעולה, רגש או התנהגות שאינם מבחירה מלאה וכבר לא פועלים עבורך. נסמן את "המפה" להגיע למקומות אחרים, נכונים ומדויקים הרבה יותר עבורך. לכולנו מגיע לחיות חיים עשירים ומלאים, חיים מתוך שלווה פנימית והגשמה עצמית.

אני מאמין שלכל אחד ואחת מאיתנו יש את האפשרות להיות ממומש בחיים ושמח על האפשרות שלי לקחת חלק במסע חיים של עשרות גברים ונשים בדרך שלהם למימוש היומיומי בחייהם.

 

המסע המשותף שלנו ביחד, יכול להתחיל בלחיצה פה והשארת הפרטים. מבטיח לחזור בהקדם.

מוזמנים לפנות אלי

אני מזמין אותך לצאת למסע, קצר או ארוך, של התפתחות.

גלילה למעלה

המיילים הכי אקטואליים בעולם ההתפתחות והקריירה

אל תפספסו, הרשמו לדיוור