כמה מילים עליי

הי לכם,

כיף שאתם פה איתי 🙂

שמי אמיתיי, אני מטפל רגשי-תעסוקתי, יועץ קריירה ומרצה למציאת עבודה. בנוסף, אני יועץ ארגוני המתמחה בפסיכולוגיה חיובית, מנהיגות חיובית ופיתוח מנהיגות למנהלים. 

יש לי תואר ראשון BA בספרות ישראל וספרות עולם מאונ' בר אילן. יש לי תואר שני MA בסוציולוגיה ארגונית מאונ' בר אילן. בנוסף יש לי עוד תואר שני MA במדיניות ציבורית – יישוב סכסוכים וגישור מאונ' ת"א.

ארגז הכלים שלי כולל ניסיון רב בניהול מכירות וכמנהל וסמנכ"ל משאבי אנוש. בתפקידי האחרון כשכיר הייתי סמנכ"ל משאבי אנוש בחברת טלאול. תפקידי הקודמים כללו: ניהול מח׳ משאבי האנוש בחב׳ הוניגמן , ניהול תוכנית ארצית של שדולת הנשים ומשרד החינוך, הנחיית סדנאות של מרכז סיוע לנפגעי.ות תקיפה מינית, ליווי נוער בסיכון באגף החינוך בפ"ת, הנחיית קבוצות בפתחון לב ועוד.

כמטפל רגשי-תעסוקתי אני מלווה אנשים המחפשים לשנות, להוביל ולמצוא את העשייה המשמעותית שלהם. אני גם מרצה על ניהול קריירה לקהל ומעביר קורס אקדמאי לסטודנטים על "מעבר מהשכלה לתעסוקה". 

עבורי המושג המשמעותי ביותר בטיפול רגשי-תעסוקתי ומציאת עבודה הוא הסטורי-טלינג שלך. אם יש לך את היכולת לספר "סיפור קריירה" שבנוי נכון ונותן מענה חכם ומהודק לתפקיד אליו אתה מכוון? זה יקרה.

מהו בעצם "סיפור קריירה"? זה הסיפור שמסביר מה הנרטיב שלך. מה הסיבה שבה בחרת לעבוד במקצוע, בתחום, בתעשייה שבה בחרת? מה היה הרציונל שהוביל אותך להיות עם "ארגז הכלים" שלך כפי שהוא כיום? סיפור קריירה טוב הוא ההבדל בין לדבר בסיסמאות או בכותרות יבשות על מה שעשית לבין לשלב סיפורי דוגמאות בתוך "סיפור קריירה", להוסיף נתונים מדידים ותוצאות שכולם ביחד יגרמו למי שמראיין אותך לקבל תמונה ברורה ומדויקת שלך ושל היכולות והערך שלך.

לבנות "סיפור קריירה" זה תהליך ליבה במציאת עבודה! אבל ברגע שפיצחת את זה והוא כבר שלך? אתה יכול להגיע לכל מקום! ואני רואה את מדי יום בקליניקה עם עשרות נשים וגברים שליוויתי בתהליכי מציאת עבודה ושינוי קריירה. 

לא משנה אם אלו מנכ"לים שמגיעים מעשייה של שנים ארוכות או סטודנטים שיוצאים לשוק העבודה לראשונה בסיום הלימודים שלהם, ברגע שהם שולטים ב"סיפור הקריירה" הנכון עבורם נפתחות הדלתות.

כיועץ ארגוני בכיר המתמחה בפיתוח מנהלים בכלים של פסיכולוגיה חיובית בארגונים מובילים בארץ, הכשרתי מאות מנהלים עד היום. נקודת המבט שלי בקליניקה כוללת גם את ההבנה וההיכרות מה מחפשים היום בארגונים וכיצד כל מועמד יכול להיות רלוונטי כשישלב את המיומנויות, הידע והניסיון שמחפשים בסיפור הקריירה שלו.

בארגונים אני מלווה הנהלות ומנכ"לים לצד מנהלים בתחילת דרכם בתהליכי ייעוץ של ליווי אישי והנחיית סדנאות ותהליכים קבוצתיים של פיתוחי מנהלים ופיתוחי צוותים.

אני מאמין שלכל אחד ואחת מאיתנו יש את האפשרות להיות ממומש בחיים ושמח על האפשרות שלי לקחת חלק במסע חיים של עשרות גברים ונשים בדרך שלהם למימוש היומיומי בחייהם.

 

מוזמנים לפנות אלי

בטוחני שנוכל יחד להגשים אתכם ואת הקריירה שלכם

כתבו לי גלילה למעלה

המיילים הכי אקטואליים בעולם הקריירה, עבודה ומנהיגות

אל תפספסו, הרשמו לדיוור