כמה מילים עליי

אני מאמין בהקשבה בייעוץ קריירה. כשאנו עוצרים ומקשיבים פנימה לעצמנו ומסנכרנים מה שלנו ומה אינו שלנו, אנו שומעים את התשובה המדויקת ביותר. ומכאן אפשר להתחיל ולהגשים את הקריירה שלנו!

האהבה שלי להקשיב למילים היא שהובילה אותי לתואר הראשון שלי BA בספרות ישראל וספרות עולם מאונ' בר אילן. בייעוץ ארגוני התאהבתי לאחר סיום תואר שני MA – בסוציולוגיה ארגונית ויעוץ ארגוני מאונ' בר אילן. בנוסף יש לי גם תואר שני MA במדיניות ציבורית – יישוב סכסוכים וגישור מאונ' ת"א.

ארגז הכלים שלי כולל שנות התמקצעות רבות בניהול מכירות וכמנהל משאבי אנוש. בתפקידי האחרון הייתי סמנכ"ל משאבי אנוש בחברת טלאול. תפקידי הקודמים כללו: ניהול מח׳ משאבי האנוש בחב׳ הוניגמן , ניהול תוכנית ארצית של שדולת הנשים ומשרד החינוך, הנחיית סדנאות של מרכז סיוע לנפגעי.ות תקיפה מינית, ליווי נוער בסיכון באגף החינוך בפ"ת, הנחיית קבוצות בפתחון לב ועוד.

כיום אני יועץ למנהיגות בקריירה. מלווה אנשים המחפשים לשנות, להוביל ולמצוא את העשייה המשמעותית שלהם. אני גם מרצה על ניהול קריירה לקהל ומעביר קורס אקדמאי לסטודנטים על "מעבר מהשכלה לתעסוקה". 

בנוסף, יש לי תוכנית רדיו ב"רדיו החברתי הראשון" שנקראת "סיפורי קריירה" על הבחירות שלנו בעולם העבודה. בתוכנית אני מארח אנשים שיש להם סיפור קריירה שיכול לתת השראה לכולנו.

במקביל אני יועץ ארגוני בכיר המתמחה בפיתוח מנהלים בארגונים מובילים בארץ. אני מלווה הנהלות ומנכ"לים לצד מנהלים בתחילת דרכם. תהליכי הייעוץ כולל ליווי אישי וכן הנחיית תהליכים קבוצתיים של פיתוחי מנהלים ופיתוחי צוותים.

כמו כן, אני מרצה למבוא לסוציולוגיה והתנהגות ארגונית במכללת "הדסה" לסטודנטים לתואר ראשון.

עבודת הייעוץ שלי משלבת בתוכה כלים מגוונים מעולמות הגישור, הסוציולוגיה הארגונית והנחיית הקבוצות, עם כלים של אינטליגנציה רגשית כמו הקשבה, מודעות, פוקוסינג, עקרונות של nlp ומיינדפולנס. 

מוזמנים לפנות אלי

בטוחני שנוכל יחד להגשים אתכם ואת הקריירה שלכם

כתבו לי גלילה למעלה

המיילים הכי אקטואליים בעולם הקריירה, עבודה ומנהיגות

אל תפספסו, הרשמו לדיוור