תפריט

בלוג פסיכותרפיה, חוסן ופסיכולוגיה חיובית

בלוג פסיכותרפיה וחוסן של אמיתיי דוידזון-טבת מציע תובנות עמוקות ומעשיות בתחומי הפסיכולוגיה החיובית וחיזוק הנפש. תוכן מעורר השראה ומדריכים מעשיים לשיפור איכות החיים, גיבוש חוסן נפשי ופיתוח גישה חיובית. מושלם למי שמחפש דרכים לטפח רווחה נפשית ולהתמודד עם אתגרי החיים בצורה בריאה ומועילה.

בבלוג פסיכותרפיה זה, מוצגים מאמרים, טיפים וטכניקות מועילות לשיפור איכות החיים, עם דגש על חשיבות החוסן הנפשי והיכולת להתמודד עם אתגרים באופן בריא ומוצלח. אמיתיי דוידזון-טבת משלב בבבלוג פסיכותרפיה ידע מקצועי וניסיון אישי, ומציע גישה הוליסטית ומעוררת השראה להתמודדות עם החיים. הבלוג מתאים לכל מי שמחפש להעשיר את הבנתו בנושאים שונים הנוגעים לבריאות הנפשית, חוסן ופסיכולוגיה חיובית, התפתחות אישית וגידול פנימי, ומספק מקור של עידוד ותמיכה לכל מי שמעוניין לחזק את עצמו מבפנים ולחיות חיים מלאים ומשמעותיים יותר.

כשיועץ ארגוני פוגש מתקשר בתוכו

כשיועץ ארגוני פוגש מתקשר בתוכו

אז אחרי 24 שעות שהפוסט באוויר הבנתי שקרה שינוי. לא כי אני השתנתי, כמו שהרשיתי לעולם לראות אותי באור אחר, מלא יותר. יום אחרי פרסום הפוסט, נפגשנו עם חברות-משפחה ל”על האש” של יום העצמאות ואז בעקבות הפוסט

קראו עוד »
כישלון, לא מה שסיפרו לי

כישלון, לא מה שסיפרו לי – חלק א

הקונפליקט הזה אם להסתכן בכישלון, מגיע אלינו מדי יום. מההחלטה בסוף היום כשאנחנו מורעבים, כי לא הספקנו לשבת מסודר ולאכול, אם להתאפק עכשיו מלאכול את מה שמיותר לגופנו. דרך הבחירה להתעמת או שלא בשיח מעצבן עם קולגה במשרד, ועד הפחד הזה להיות פתטי אם נעז להגשים חלום שלנו ולהוציא את הספר שאנחנו כל כך רוצים.

קראו עוד »
מחוץ למעגל

מחוץ למעגל

סיפרו לי שזה קורה, חשבתי לאחרים. אמרו לי תיזהר, חשבתי שהם לא מבינים. אבל יום אחד בלי להבין ממש למה, הוציאו אותי מחוץ למעגל. פייסבוק הודיעו לי שהחשבון שלי מושעה. ואיתו? התמונות, הזיכרונות, הפוסטים, התגובות,

קראו עוד »
קצת משעמם אז מתפטרים?

קצת משעמם אז מתפטרים?

השבוע בכלכליסט התפרסמו תוצאות של סקר מפתיע* לגבי סיבת ההתפטרות של רוב העובדים. הסקר שבחן 5000 עובדים בשנת 2017 בארה”ב ונערך ע”י חברת השמת בכירים ויעוץ Korn Ferry מצא שהסיבה העיקרית בגללה עובדים עזבו מקום עבודה היא שעמום!

קראו עוד »
ייעוץ-קצת-אחר-למנהלת-אפקטיבית

ייעוץ קצת אחר למנהלת אפקטיבית

“אתמול היה לי יום לא אפקטיבי…” היא פותחת את הפגישה. זה המשפט הראשון שהיא בוחרת להביא והבטן שלי מתכווצת. זו פגישת הייעוץ השנייה שלי איתה ואני בוחן עם עצמי מה היא בעצם אומרת לי עכשיו?

קראו עוד »
אמיתיי דוידזון טבת, פסיכותרפיסט, פיתוח חוסן אישי וארגוני, סדנת חוסן למנהלים

מילים של… ניהול אפקטיבי וילדים

“הם לא הילדים שלי. אני לא אמורה להתנהל איתם כמו ילדים, הם מנהלים מבוגרים. אם הם צריכים משהו? שיגידו לי”.
היא צודקת, המנהלת הזו שאני מלווה בייעוץ אישי. מבחינתה? מי שצריך אותה? שיגיד. לא שומעים אותו? שיצעק.

קראו עוד »
אמיתיי דוידזון טבת, פסיכותרפיסט, פיתוח חוסן אישי וארגוני, סדנת חוסן למנהלים

מילים של… ים

מי אתם אנשים שרצים על קו החוף, בעשר בבוקר בסתם יום שלישי באמצע השבוע??? אחת מסדנאות פיתוח המנהלים שאני מעביר ממוקמת בבניין עם חלון גדול המשקיף לים. המנהלים שיושבים ולומדים לא רואים את הים… אבל

קראו עוד »
אמיתיי דוידזון טבת, פסיכותרפיסט, פיתוח חוסן אישי וארגוני, סדנת חוסן למנהלים

מילים של… חינוך

אתמול סיימתי (שוב) גן חובה במסיבה בבית העם. מיקה שלי סיימה. עוד דקה בערך תעלה לכיתה א’. אבל עם נחמה הגננת, גם אנחנו ההורים עברנו תהליך. לפעמים אתה פוגש אשת חינוך שהיא מנהיגה. מנהיגה שיודעת

קראו עוד »
אמיתיי דוידזון טבת, פסיכותרפיסט, פיתוח חוסן אישי וארגוני, סדנת חוסן למנהלים

מילים של… ייאוש

במדינה אחרת, במציאות קצת שונה אני עונה לך ואת גם עונה. לאן נעלמו ענני השפיות? וקולות אחרים חזקים אלימים מדברים את השיח שלי ושלך. ואין מענה וכשיש מענה הוא מוסת ומושתק ומודר. את הולכת הופכת

קראו עוד »

בלוג פסיכותרפיה והספר לאנשים שרוצים יותר מהחיים

מתוך הפרק הראשון:

“את הספר הזה לא התכוונתי לכתוב בכלל. היו לי המון ספרים אחרים בראש ומלא מה להגיד. אבל את זה ספציפית? אין סיכוי. שלושה תארים ושתי תעודות, כולם מהאקדמיה, שלוש מאות אלף (ככה זה מרגיש) מבחנים, עבודות ומאמרים, ובסוף ספר על תקשור? באמת? והינה, בכל זאת אנחנו נפגשים פה.”

הספר “למות מבושה ולהתחיל לחיות: בחמישה שלבים פשוטים” מהווה המשך טבעי ומועיל לקוראים בבלוג פסיכותרפיה המעוניינים לחקור ולהעמיק את הבנתם בתחום החוסן הנפשי והפסיכולוגיה החיובית. הספר מציע מעבר לתובנות תיאורטיות, כלים מעשיים ושלבים ברורים להתמודדות עם מכשולים נפשיים כמו הבושה, ומאפשר לקוראים לקחת צעדים קונקרטיים לשיפור איכות חייהם ולפתח חוסן ופסיכולוגיה חיובית. הספר מתאים במיוחד למי שחווה חוויות של חוסר ביטחון, בושה או קושי בהתמודדות עם אתגרים חברתיים ואישיים, ומחפש דרך לפתח גישה חיובית ובריאה יותר לחיים. הספר מספק את ההבנה והכלים הדרושים לבניית חיים מלאים ומשמעותיים, התואמים את הרוח והמסרים המועברים בבלוג, ולכן הוא מהווה המשך טבעי ושימושי לקוראי הבלוג ולכל מי שמעוניין לקבל יותר מהחיים.

חוסן ופסיכולוגיה חיובית

הירשמו לניוזלטר 

למות מבושה ולהתחיל לחיות בחמישה שלבים פשוטים

גלו את סודות ההתמודדות עם הבושה וצאו למסע גילוי אישי. ספר זה מזמין אתכם ללמוד כיצד להתמודד עם הבושה באמצעות חמישה שלבים פשוטים, ולחוות חיים מלאים יותר של מימוש והגשמה עצמית. הזמן לשינוי הוא עכשיו.

המיילים הכי אקטואליים בעולם ההתפתחות והקריירה

אל תפספסו, הרשמו לדיוור