תפריט

חיזוק החוסן הנפשי בארגונים עם אמיתי דוידזון טבת – כלים מעשיים להתמודדות עם לחצים ושיפור הביצועים!

הרצאת חוסן נפשי לארגונים מציעה כלים מעשיים וידע תיאורטי המסייעים לעובדים ולמנהלים לפתח חוסן רגשי והתמודדות עם לחצים בעבודה ובעולמם האישי. אמיתי דוידזון טבת, פסיכותרפיסט ומרצה לפסיכולוגיה חיובית, מציע מגוון הרצאות וסדנאות המותאמות לצרכי הארגון והעובדים. ההרצאות מועברות בצורה מרתקת ומשלבות כלים פרקטיים להתמודדות עם אתגרים יומיומיים בעבודה.

באתר של אמיתי ניתן למצוא מידע מקיף על מגוון ההרצאות והסדנאות המוצעות, הכוללות נושאים כמו חוסן רגשי, פסיכולוגיה חיובית ומיינדפולנס. המטרה היא להעניק לעובדים כלים להתמודד עם לחצים ומצבי משבר, ולשפר את תחושת הרווחה והביצועים האישיים והמקצועיים שלהם.

אמיתיי דוידזון-טבת אמיתיי דוידזון טיפול רגשי טיפול רגשי תעסוקתי מטפל רגשי שימור עובדים סדנאות לשימור עובדים
הרצאת חוסן נפשי לארגונים

יתרונות הרצאת חוסן נפשי לארגונים

הרצאות חוסן נפשי לארגונים מציעות יתרונות רבים למעסיקים ולעובדים כאחד. ההרצאות מסייעות בפיתוח מיומנויות רגשיות והתמודדות עם מצבי לחץ, מה שמוביל לשיפור בביצועים בעבודה והפחתת שחיקה. העובדים לומדים כיצד לנהל את רגשותיהם בצורה יעילה ולהתמודד עם אתגרים מקצועיים ואישיים.

בנוסף, ההרצאות תורמות לגיבוש צוותים ולשיפור האווירה בארגון. באמצעות עבודה משותפת על חיזוק החוסן הנפשי, העובדים מפתחים תחושת שייכות ותמיכה הדדית, מה שמוביל לשיפור בתקשורת הבינאישית ובשיתוף הפעולה בין חברי הצוות.

תכני ההרצאה

ההרצאה כוללת מגוון תכנים מקצועיים המועברים בצורה נגישה ומרתקת על ידי אמיתי. המשתתפים לומדים על יסודות החוסן הנפשי, כלים לפיתוח חשיבה חיובית וטכניקות מיינדפולנס לשיפור הריכוז וההתמודדות עם לחצים. בנוסף, ניתן דגש על פיתוח מיומנויות רגשיות והבנת החשיבות של חוסן נפשי בהשגת הצלחה מקצועית ואישית.

באמצעות שילוב של תיאוריה ופרקטיקה, ההרצאה מעניקה לעובדים כלים מעשיים ליישום ביום-יום. המשתתפים מקבלים הזדמנות להתנסות בתרגילים שונים ולפתח את היכולות הרגשיות שלהם בסביבה תומכת ומכוונת.

השפעת ההרצאה על הארגון

ההשפעה של הרצאת חוסן נפשי לארגונים ניכרת בכל רמות הארגון. מנהלים ועובדים המסוגלים להתמודד עם לחצים בצורה יעילה יותר תורמים לשיפור התפוקה והפרודוקטיביות הכללית. עובדים שמרגישים נתמכים ומוערכים מפתחים מחויבות גבוהה יותר לארגון ונוטים להישאר בו לאורך זמן.

בנוסף, חיזוק החוסן הנפשי תורם לשיפור האווירה הכללית בארגון. עובדים שמצליחים לנהל את רגשותיהם ולשמור על איזון נפשי במצבים מאתגרים מפחיתים את רמת המתח והשחיקה הכללית, ויוצרים סביבת עבודה בריאה ומפרה יותר.

בואו נסכם – הרצאת חוסן נפשי לארגונים

הרצאת חוסן נפשי לארגונים בהנחיית אמיתי דוידזון טבת מציעה כלי עבודה מעשיים לשיפור החוסן הנפשי והרגשי של העובדים. ההרצאות מותאמות לצרכים הייחודיים של כל ארגון ומעניקות ידע תיאורטי ופרקטי המאפשר להתמודד עם אתגרים ולחצים בצורה יעילה.

באמצעות ההרצאות, הארגון משפר את הביצועים, את האווירה הכללית ואת תחושת השייכות והמחויבות של העובדים. הבחירה בהרצאת חוסן נפשי לארגונים היא השקעה חשובה בעתיד הארגון וברווחת עובדיו.

ליצירת קשר עם אמיתי ופרטים נוספים עודות הרצאת חוסן נפשי לארגונים – לחצו כאן!

אהבתם? אשמח אם תשתפו את הפוסט:

המיילים הכי אקטואליים בעולם התעסוקה

זה בכלל לא משנה מאיזה צד של החיפוש התעסוקתי אתם באים כרגע, חשוב שתכירו את הצד השני.
מוזמנים להירשם לדיוור שרלוונטי גם למועמדים וגם למגייסים: כל הטיפים של העידן החדש בתחום הקריירה.

למות מבושה ולהתחיל לחיות בחמישה שלבים פשוטים

גלו את סודות ההתמודדות עם הבושה וצאו למסע גילוי אישי. ספר זה מזמין אתכם ללמוד כיצד להתמודד עם הבושה באמצעות חמישה שלבים פשוטים, ולחוות חיים מלאים יותר של מימוש והגשמה עצמית. הזמן לשינוי הוא עכשיו.

המיילים הכי אקטואליים בעולם ההתפתחות והקריירה

אל תפספסו, הרשמו לדיוור