תפריט

טיפול רגשי תעסוקתי

טיפול רגשי תעסוקתי הוא תחום טיפולי המתמקד בטיפול בקשיים ובאתגרים שמופיעים במרחב העבודה והקריירה, תוך התייחסות להשפעות הרגשיות והנפשיות שלהם. הטיפול מסייע לאנשים להתמודד עם תחושות של לחץ, חרדה, דיכאון או חוסר שביעות רצון מקצועית, ומסייע להם למצוא איזון והרמוניה בין החיים העבודתיים לחיים האישיים. טיפול זה כולל גישות וכלים פסיכולוגיים שונים, המאפשרים למטופלים להבין את המניעים והמכשולים המונעים מהם להגשים את עצמם בעבודה, לשפר את יכולת התקשורת שלהם ולהתמודד בצורה בריאה עם קונפליקטים ואתגרים. טיפול רגשי תעסוקתי מציע פתרונות פרקטיים ומשולבים לשיפור הרווחה הנפשית והתפקוד התעסוקתי.

טיפול רגשי תעסוקתי ופסיכותרפיה תעסוקתית

טיפול רגשי תעסוקתי ופסיכותרפיה תעסוקתית מהווים שילוב ייחודי של כלים טיפוליים מתקדמים המותאמים לסביבה העבודתית ולצרכים המקצועיים של האדם. הטיפול מתמקד בהבנת הדינמיקה בין העולם הרגשי והתעסוקתי של האדם, ומסייע בפתרון קונפליקטים, בניית מוטיבציה, שיפור יכולות ניהול זמן ומתח, ופיתוח תקשורת בינאישית יעילה. טיפול רגשי תעסוקתי מאפשר לאנשים לחוות שיפור ברווחה הנפשית, עלייה ביעילות ובמימוש עצמי בעבודה, ומסייע להם להתמודד עם אתגרים תעסוקתיים משתנים. השימוש בגישות פסיכותרפיות כמו פסיכולוגיה חיובית, מיינדפולנס ותאוריות אחרות, מעניק יתרון גדול בטיפול ובפיתוח כישורים אישיים ומקצועיים להתמודדות עם דרישות העבודה המודרנית.

להלן פוסטים על מנהיגות בקריירה והבחירות שלנו בעולם העבודה

אמיתיי דוידזון טבת, פסיכותרפיסט, פיתוח חוסן אישי וארגוני, סדנת חוסן למנהלים

האם אתה workaholic ומכור לעבודה שלך?

כמנהלים ישנה ציפייה מאיתנו לשמור על זמינות גבוהה ומענה מיידי. היכולת שלנו לתת מענה מספק הן כמנהלים והן בשאר מעגלי החיים שלנו עלולה ליצור לאורך זמן שחיקה. מה ההבדל בין התמכרות לעבודה לבין מחויבות ומה ניתן לעשות כאשר הגבול נחצה והניהול של העבודה יוצא משליטתנו? על כך במאמר

קראו עוד »
אמיתיי דוידזון טבת, פסיכותרפיסט, פיתוח חוסן אישי וארגוני, סדנת חוסן למנהלים

יש קשר בין הורות לניהול?

כהורים חלק גדול מההתנהלות שלנו עם הילדים הוא אינטואיטיבי לגמרי. אם נסתכל לרגע כמנהלים על ההתנהלות שלנו, נוכל למצוא שאת אותם תהליכים אנחנו יכולים להביא כמנהלים לעובדים שלנו ולשפר את הביצועים כמו גם את המחויבות שלהם לארגון ואלינו. במאמר תקבלו הסתכלות נוספת על ההורות שלכם וכמה כלים אפשר לקחת משם לעבודתכם כמנהלים

קראו עוד »

המיילים הכי אקטואליים בעולם התעסוקה

זה בכלל לא משנה מאיזה צד של החיפוש התעסוקתי אתם באים כרגע, חשוב שתכירו את הצד השני.
מוזמנים להירשם לדיוור שרלוונטי גם למועמדים וגם למגייסים: כל הטיפים של העידן החדש בתחום הקריירה.

למות מבושה ולהתחיל לחיות בחמישה שלבים פשוטים

גלו את סודות ההתמודדות עם הבושה וצאו למסע גילוי אישי. ספר זה מזמין אתכם ללמוד כיצד להתמודד עם הבושה באמצעות חמישה שלבים פשוטים, ולחוות חיים מלאים יותר של מימוש והגשמה עצמית. הזמן לשינוי הוא עכשיו.

המיילים הכי אקטואליים בעולם ההתפתחות והקריירה

אל תפספסו, הרשמו לדיוור