תפריט

סדנאות לשימור עובדים – איך עושים את זה נכון?

שימור עובדים הוא מרכיב קריטי בהצלחת כל ארגון. תהליך זה כולל שמירה על עובדים מרוצים, מוטיבציה גבוהה ותחושת שייכות. שימור עובדים ב-2024 הוא לא כשהיה. כיום, ובעיקר במדינתנו, מדובר בכלול יכולות שחשוב שארגון יסגל וירכוש לעצמו, ביניהם חוסן רגשי ושיטות פסיכולוגיה חיובית, אשר מהווים כלים מרכזיים בסדנאות שמציע אמיתיי דוידזון טבת, פסיכותרפיסט ויועץ ארגוני בכיר.

במאמר זה נבחן את היתרונות של סדנאות אלו וכיצד הן תורמות לשימור עובדים בצורה נכונה.

היתרונות של סדנאות לשימור עובדים

סדנאות חוסן רגשי ופסיכולוגיה חיובית מתמקדות במתן כלים להתמודדות עם אתגרי היום יום בעבודה. הסדנאות מסייעות לעובדים לפתח יכולות ניהול מתחים, תקשורת בינאישית ויכולת להתמודד עם שינויים בצורה יעילה.

שימור עובדים באמצעות סדנאות אלו מביא לתחושת שייכות ותחושת ביטחון בקרב העובדים. כאשר עובדים מרגישים שהארגון משקיע בהם ובבריאותם הרגשית, הם נוטים להישאר ולהשקיע יותר בעבודתם.

טיפול רגשי תעסוקתי | ייעוץ קריירה בכירים

כיצד לבחור סדנאות לשימור עובדים

בחירת סדנאות לשימור העובדים צריכה להתבסס על צרכי הארגון והעובדים. סדנאות חוסן רגשי ופסיכולוגיה חיובית של אמיתיי דוידזון טבת מותאמות לצרכי המשתתפים והארגון, והתכנים נקבעים בשיחה מקדימה עם הארגון כדי להבטיח התאמה אופטימלית.

בנוסף, כדאי לבחור סדנאות המשלבות למידה ותרגול מעשי. הסדנאות של אמיתיי מציעות שילוב של מחקרים עדכניים וכלים פרקטיים, כך שהמשתתפים יכולים ליישם את הנלמד בחיי היום יום שלהם.

יתרונות הסדנאות לשימור עובדים של אמיתיי דוידזון טבת

אמיתיי דוידזון טבת הוא פסיכותרפיסט ויועץ ארגוני בכיר עם התמחות בחוסן רגשי ופסיכולוגיה חיובית. סדנאותיו מתמקדות בהעצמת עובדים ומנהלים, ומשלבות תיאוריה ופרקטיקה באופן המבטיח התאמה לצרכים הייחודיים של כל ארגון.

הסדנאות מועברות בטווח של שעתיים עד ארבע שעות, עם אפשרות להארכה ולשילוב נושאים נוספים לפי הצורך. בנוסף, ניתן לבנות תוכנית מקיפה המורכבת ממספר סדנאות, כך שהמשתתפים יקבלו כלים מעשיים ליישום יומיומי.

בואו נסכם – שימור העובדים בעזרת סדנאות

שימור עובדים הוא תהליך חשוב שמצריך השקעה ומשאבים. סדנאות חוסן רגשי ופסיכולוגיה חיובית של אמיתיי מספקות לעובדים כלים להתמודד עם אתגרי היום יום, לשפר את תחושת השייכות והביטחון ולתרום להצלחת הארגון כולו.

אם אתם מחפשים דרך לשפר את שימור העובדים בארגון שלכם, סדנאות אלו הן הבחירה הנכונה.

צרו קשר עם אמיתיי עוד היום והוא ישמח לשוחח 🙂

אהבתם? אשמח אם תשתפו את הפוסט:

המיילים הכי אקטואליים בעולם התעסוקה

זה בכלל לא משנה מאיזה צד של החיפוש התעסוקתי אתם באים כרגע, חשוב שתכירו את הצד השני.
מוזמנים להירשם לדיוור שרלוונטי גם למועמדים וגם למגייסים: כל הטיפים של העידן החדש בתחום הקריירה.

למות מבושה ולהתחיל לחיות בחמישה שלבים פשוטים

גלו את סודות ההתמודדות עם הבושה וצאו למסע גילוי אישי. ספר זה מזמין אתכם ללמוד כיצד להתמודד עם הבושה באמצעות חמישה שלבים פשוטים, ולחוות חיים מלאים יותר של מימוש והגשמה עצמית. הזמן לשינוי הוא עכשיו.

המיילים הכי אקטואליים בעולם ההתפתחות והקריירה

אל תפספסו, הרשמו לדיוור