תפריט

פיתוח מנהלים

אמיתיי דוידזון-טבת, פסיכותרפיסט מוסמך ומומחה בפיתוח מנהלים, מציע סדנאות מיוחדות לפיתוח כישורי ניהול וחוסן ארגוני. במסגרת סדנאות אלו, אמיתיי מרכז את תשומת הלב לכלים ניהוליים ואסטרטגיות שמאפשרות למנהלים להתמודד עם אתגרים בסביבת העבודה המודרנית, תוך שימת דגש על בריאות הנפש והפיזית של העובדים. סדנאות אלו מעמיקות בנושאים כמו ניהול מתחים, קידום מוטיבציה ויציבות במקום העבודה, ופיתוח הזהות הארגונית. המטרה היא לחזק את המנהלים להיות מודעים יותר לצרכים הרגשיים והתעסוקתיים של העובדים, ולהפוך אותם למנהיגים מועילים ותומכים יותר.

בנוסף, אמיתיי מציע סדנאות מתקדמות לפיתוח מנהלים שמקדמות את המודעות העצמית של המנהלים ואת יכולתם להוביל ולתמוך בצוותים שלהם במצבים מאתגרים. הסדנאות משלבות תיאוריות ומחקרים מעולם הפסיכולוגיה החיובית, מיינדפולנס וטיפול נפשי תעסוקתי, ומציעות פתרונות מעשיים וכלים ליישום מיידי. דרך דיונים, תרגולים והתבוננות בפנים, המנהלים ילמדו לזהות ולהתמודד עם דפוסי חשיבה ורגשות שיכולים להשפיע על הקשרים במקום העבודה, ולפתח סגנון ניהולי שמתאים לאישיותם ולצרכי הארגון.

פיתוח מנהלים - סדנאות לארגונים

פוסטים בנושא פיתוח מנהלים

באזור זה “פוסטים בנושא פיתוח מנהלים”, תמצאו מגוון רחב של כתבות, טיפים, מאמרים מעמיקים, ותובנות מקצועיות המיועדים לסייע בפיתוח מנהלים ובמסע ההתפתחות האישית והמקצועית שלהם. בפוסטים אלו, אנו מציעים כלים ומתודולוגיות חדשניות לפיתוח כישורי ניהול, תקשורת בינאישית, וניהול מתחים בסביבת עבודה מאתגרת. כל פוסט מציע תובנות וטכניקות שנבדקו בפועל ומספקים ערך מוסף לכל מנהל המעוניין לשפר את יכולותיו ולתרום לארגון בו הוא פועל. דרך קריאת הפוסטים, מנהלים יכולים לרכוש ידע ולהתחבר למגמות החדשות בעולם הניהול וההנהגה, תוך קידום הארגון והצוות שבראשותם.

שינויים ארגוניים

“מתעוררים” הזמנה לוובינר שאין סיכוי לפספס ב27.12.21

“מתעוררים” עולם העבודה עובר שינוי טקטוני, ארגונים מתקשים לגייס בכלל התעשיות והתפקידים והמגמה הזו חוצה מדינות. עובדים ומנהלים מבקשים תנאים, יחס והטבות אחרים וכללי המשחק השתנו. ביום שני 27.12.21 בשעה 10:00 נדבר בדיוק על זה בוובינר. לינק לוובינר בפוסט

קראו עוד »
אבטלה מבחירה

“אבטלה מבחירה” מה זה אומר בכלל?

קוראים לזה “אבטלה מבחירה”. א.נשים לא רוצים לחזור לעבודה. אין להם הכנסה קבועה או קצבה, אבל הם מעדיפים להיסמך על חסכונות או הכנסות של בן משפחה אחר ולא מוכנים לחזור לעבודה. מה ארגונים מגייסים צריכים לעשות כדי למשוך אליהם ולשמר עובדים? כמה טיפים משמעותיים ולינק לכתבה בכלכליסט על הנושא בפוסט.

קראו עוד »
למה הגעת אלי | ביטחון עצמי | פחד

אז למה הגעת אלי?

כמטפל בתחילת דרכו לא תמיד ידעתי להגיד “לא” כשזה לא היה מתאים. אבל אושיק מטופל שאשתו שלחה אלי לקליניקה לימד אותי שיעור חשוב שלפעמים להגיד “לא” למטופלים, יכול להיות הכי טוב עבורם ועבורי

קראו עוד »

המיילים הכי אקטואליים בעולם התעסוקה

זה בכלל לא משנה מאיזה צד של החיפוש התעסוקתי אתם באים כרגע, חשוב שתכירו את הצד השני.
מוזמנים להירשם לדיוור שרלוונטי גם למועמדים וגם למגייסים: כל הטיפים של העידן החדש בתחום הקריירה.

למות מבושה ולהתחיל לחיות בחמישה שלבים פשוטים

גלו את סודות ההתמודדות עם הבושה וצאו למסע גילוי אישי. ספר זה מזמין אתכם ללמוד כיצד להתמודד עם הבושה באמצעות חמישה שלבים פשוטים, ולחוות חיים מלאים יותר של מימוש והגשמה עצמית. הזמן לשינוי הוא עכשיו.

המיילים הכי אקטואליים בעולם ההתפתחות והקריירה

אל תפספסו, הרשמו לדיוור