לוגו-חדש
תפריט

פסיכולוגיה חיובית בקריירה- כלים שיעיפו למעלה את הקריירה שלך.

מטרת ההרצאה:
בעולם היום מדברים על ריבוי קריירות ולא על קריירה אחת ויחידה. הבנה זו מובילה אותנו להתבונן על קריירה ממקום של זיהוי היכולות (skills) הדרושים לנו לאורך כל חיינו ולא איזשהו כלי נקודתי שאחרי השימוש החד פעמי לא נזדקק לו יותר.
כדי להתנהל בעולם הקריירה כריצת "מרתון" חשוב שארגז הכלים שלך יכלול את הכלים המתאימים ביותר לניהול קריירה ויצליח לשלב בתוכו את מיטב המיומנויות הרלוונטיות.

בהרצאה נכיר את הכלים ונבין כיצד גם את תבחרו לקחת נושא אחד בלבד, הוא יכול לשנות את המשך מהלך הקריירה שלכם מכאן והלאה. בין הכלים עליהם נרחיב: חשיבה מתפתחת לעומת חשיבה מקובעת, למידה מכשלונות, התמודדות עם שינוי, הכרת תודה ומיקוד, חוזקות וזיהוי משאבים, סטורי טלינג ועוד.

למי ההרצאה מתאימה?
לכל מי שעולם העבודה נוגע בו. שלדעתי הצנועה זה די כולנו 😊 מכאלו שמתחילים או חושבים אפילו על צעדיהם הראשונים בעולם הקריירה ועד אלו שנמצאים במחשבות ובמימוש של קריירה שנייה ושלישית.

ההרצאה הזו תיתן לך ערכת כלים להתנהל אחרת, נכון וחכם יותר בעולם הקריירה. מול ארגז הכלים השופע שתקבלו, מספיק יהיה לקחת כלי אחד ולהתחיל לנוע והקריירה שלכם תראה אחרת לגמרי. מניסיון עם עשרות ומאות מטופלים בקליניקה, זו לגמרי הרצאה משדרגת קריירה. (אני באמת מאמין בה, נראה לי שכבר הבנתם…)

מחברת עם טקסט עליה (להתעקש או לוותר)
סדנאות והרצאות נוספות
קוביות עם אייקונים

בניית קריירה-כלים ומפה לצאת לדרך

בהרצאה נגע בשאלות: מה קרה לשוק התעסוקה בעשור האחרון ואיך זה משפיע עלינו כעובדים ומחפשי עבודה? מה השתנה בתפיסת ה"קריירה" בשנים הללו ואיך זה בא לידי ביטוי בארגונים, תפקידים ובחיים של כל אחד ואחת.

קרא עוד »
איש מחזיק חץ ומכוון ללוח מטרה שכוב

פיתוח קריירה- יוצאים לדרך

מה צריך להיות כתוב בקורות החיים ואיך? מה אסור להגיד בראיונות עבודה ואת מה חייבים להדגיש. כל אחד אומר משהו אחר, יש המון מידע ברשתות ואין לכם מושג מאיפה להתחיל. אז, מה עושים כשלא יודעים איך מוצאים עבודה? בסדנא של 6-8 מפגשים תקבלו ארגז כלים מלא למציאת עבודה, כך שתגדילו משמעותית את היכולת להתקבל לתפקיד שאתם רוצים.

קרא עוד »
כדור פורח על רקע שקיעה

הכשרת מנהלים כ"מפתחי/ות קריירה"

החוליה המשמעותית בשימור עובדים היא המנהלים. הם מנהלים בשוטף ואחראים על המוטיבציה והתוצאות. לעיתים מול רצון של עובדים להתקדם או לגוון את התפקיד, מנהלים מתקשים להתמודד. במקרים מסוימים אפילו גורמים להתפטרות עובדים לא מרוצים. בסדנא של 5-7 מפגשים נכשיר מנהלים לפתח קריירה לעובדים כחלק מתהליך שימור וניתן להם כלים אפקטיביים ליצירת מחוברות עובדים.

קרא עוד »
איש מטפס על הר, ויד מושיטה לו לעזרה

הכשרת משאבי אנוש כ"מפתחי/ות קריירה"

מחלקת משאבי אנוש נמצאת בצומת מרכזי בחיי עובדים ומנהלים. הם מגייסים, מכשירים ומשמרים את ההון האנושי בארגון, אבל ככל שהעובדים "משתלבים" בשגרת הארגון, כך החיבור איתם הולך ונחלש. אם צריך לדאוג לשמר אותם זה עלול כבר להיות מאוחר מיד. בסדנה ייעודית נלמד להיות "מפתחי קריירה" שנוכחים בשוטף עם העובדים בארגון ומהווים חלק מתהליך המחוברות שלהם ביומיום.

קרא עוד »
נורה אדומה בולטת ומסביב נורות כחולות

הקמת מרכז קריירה פנים ארגוני

במציאות הנוכחית בה עובדים יכולים לבחור בכל רגע אם להישאר או לעזוב, מה שיכול לשנות את כללי המשחק הוא בניית מחויבות שאינה סביב התפקיד הנוכחי של העובד-ת. המסר: "את/ה חשוב/ה ומשמעותי/ת לי. בלי קשר לתפקיד".
ארגונים ומנהלים נדרשים היום, יותר מתמיד, להפוך להיות חלק פעיל מבניית הקריירה של העובדים ו"שותפי קריירה".
הקמת מרכז פיתוח קריירה ארגוני מהווה פתרון לדרישה הזו. הכוונה ליחידה פנים ארגונית מקצועית שמהווה "מכללת חלומות" של ההון האנושי בארגון.
מה היתרונות ואיך עושים את זה נכון? קראו פה

קרא עוד »
אישה מביטה על נוף הרים

פיתוח קריירה – טאלנטים / הנהלה

טאלנטים וחברי הנהלה הם מנהיגים שאנו רוצים לשמר בארגון. לפעמים בדיוק בגלל היכולות שלהם הם מקבלים הצעות מתחרות שקשה לתת להן מענה. אבל אפשר להיות חלק מהפתרון על ידי בניית "מפת קריירה". לא להיות "עוד ארגון" שעברו בו אלא "ה-ארגון" שבנה איתם את הקריירה כולה. בסדנא בת 5-7 מפגשים נהפוך להיות ארגון משמעותי שמפתח קריירה לכוכבים שלו.

קרא עוד »
גלילה למעלה

המיילים הכי אקטואליים בעולם ההתפתחות והקריירה

אל תפספסו, הרשמו לדיוור