לוגו-חדש
תפריט

פסיכולוגיה חיובית בקריירה- כלים שיעיפו למעלה את הקריירה שלך.

מטרת ההרצאה:
בעולם היום מדברים על ריבוי קריירות ולא על קריירה אחת ויחידה. הבנה זו מובילה אותנו להתבונן על קריירה ממקום של זיהוי היכולות (skills) הדרושים לנו לאורך כל חיינו ולא איזשהו כלי נקודתי שאחרי השימוש החד פעמי לא נזדקק לו יותר.
כדי להתנהל בעולם הקריירה כריצת "מרתון" חשוב שארגז הכלים שלך יכלול את הכלים המתאימים ביותר לניהול קריירה ויצליח לשלב בתוכו את מיטב המיומנויות הרלוונטיות.

בהרצאה נכיר את הכלים ונבין כיצד גם את תבחרו לקחת נושא אחד בלבד, הוא יכול לשנות את המשך מהלך הקריירה שלכם מכאן והלאה. בין הכלים עליהם נרחיב: חשיבה מתפתחת לעומת חשיבה מקובעת, למידה מכשלונות, התמודדות עם שינוי, הכרת תודה ומיקוד, חוזקות וזיהוי משאבים, סטורי טלינג ועוד.

למי ההרצאה מתאימה?
לכל מי שעולם העבודה נוגע בו. שלדעתי הצנועה זה די כולנו 😊 מכאלו שמתחילים או חושבים אפילו על צעדיהם הראשונים בעולם הקריירה ועד אלו שנמצאים במחשבות ובמימוש של קריירה שנייה ושלישית.

ההרצאה הזו תיתן לך ערכת כלים להתנהל אחרת, נכון וחכם יותר בעולם הקריירה. מול ארגז הכלים השופע שתקבלו, מספיק יהיה לקחת כלי אחד ולהתחיל לנוע והקריירה שלכם תראה אחרת לגמרי. מניסיון עם עשרות ומאות מטופלים בקליניקה, זו לגמרי הרצאה משדרגת קריירה. (אני באמת מאמין בה, נראה לי שכבר הבנתם…)

מחברת עם טקסט עליה (להתעקש או לוותר)
סדנאות והרצאות נוספות
נורה אדומה בולטת ומסביב נורות כחולות

בניית חוסן מנטלי בחיפוש עבודה- ארגז כלים מנצח

חיפוש עבודה הוא תהליך מתיש ומערער רגשית ומנטלית. כשאני עסוק להגיע אל המשרה הנכספת עלי לדעת "למכור" את עצמי, לשדר בטחון בעצמי ובערך שאני מביא לתפקיד, לדעת מה ההבדל ביני לבין כל מי שמתחרה ומתראיין על התפקיד ביחד איתי ולספר את הסיפור קריירה שלי בדרך נכונה שתעביר את המסר שאני מבקש להעביר.

קרא עוד »

פיתוח קריירה לעובדי מטה / בק אופיס

הם נותנים את הלב והנשמה, מכבים שריפות כחלק משגרת עבודה, זמינים ומהווים חלק משמעותי בארגון. יש תהליכים שלא ניתן לבצע בלעדיהם. ועדיין… הם לא מקבלים את תשומת הלב והפיתוח האישי והמקצועי כמו שהיינו רוצים עבורם. בסדנא של 5-7 מפגשים נאיר את היכולות, התשוקות והסקרנות שלהם כדי להחזיר להם מוטיבציה ולתת תחושת משמעות מהארגון.

קרא עוד »
איש מטפס על הר, ויד מושיטה לו לעזרה

הכשרת משאבי אנוש כ"מפתחי/ות קריירה"

מחלקת משאבי אנוש נמצאת בצומת מרכזי בחיי עובדים ומנהלים. הם מגייסים, מכשירים ומשמרים את ההון האנושי בארגון, אבל ככל שהעובדים "משתלבים" בשגרת הארגון, כך החיבור איתם הולך ונחלש. אם צריך לדאוג לשמר אותם זה עלול כבר להיות מאוחר מיד. בסדנה ייעודית נלמד להיות "מפתחי קריירה" שנוכחים בשוטף עם העובדים בארגון ומהווים חלק מתהליך המחוברות שלהם ביומיום.

קרא עוד »
קוביות עם אייקונים

בניית קריירה-כלים ומפה לצאת לדרך

בהרצאה נגע בשאלות: מה קרה לשוק התעסוקה בעשור האחרון ואיך זה משפיע עלינו כעובדים ומחפשי עבודה? מה השתנה בתפיסת ה"קריירה" בשנים הללו ואיך זה בא לידי ביטוי בארגונים, תפקידים ובחיים של כל אחד ואחת.

קרא עוד »
איש מחזיק חץ ומכוון ללוח מטרה שכוב

פיתוח קריירה- יוצאים לדרך

מה צריך להיות כתוב בקורות החיים ואיך? מה אסור להגיד בראיונות עבודה ואת מה חייבים להדגיש. כל אחד אומר משהו אחר, יש המון מידע ברשתות ואין לכם מושג מאיפה להתחיל. אז, מה עושים כשלא יודעים איך מוצאים עבודה? בסדנא של 6-8 מפגשים תקבלו ארגז כלים מלא למציאת עבודה, כך שתגדילו משמעותית את היכולת להתקבל לתפקיד שאתם רוצים.

קרא עוד »
כתבו לי גלילה למעלה

המיילים הכי אקטואליים בעולם ההתפתחות והקריירה

אל תפספסו, הרשמו לדיוור