תפריט

טיפול רגשי

אמיתיי דוידזון טבת, פסיכותרפיסט, פיתוח חוסן אישי וארגוני, סדנת חוסן למנהלים

טיפול רגשי לבוגרים מעל גיל 18. נעשה באמצעות שיחה. במרחב משותף ובטוח דרך שיחה והקשבה למה שעולה בתוכנו: רגשות, מחשבות, אמונות ותחושות נפגוש את מה שמעסיק את המטופל/ת. נכיר ונקשיב לכאבים שהביאו אותו לפנות לטיפול רגשי.
חלק מהכלים בהם אני מטפל משלבים עבודה גופנית דרך מיינדפולנס ונשימות מתוך הבנה שישנם מקומות בהם המילים נתקעות או נעלמות ואז נפנה לערוצים נוספים בתוכנו.
בטיפול נלמד להתנהל מתוך הקשבה ואותנטיות לקולות הפנימיים שלנו והתבוננות על הסיפור שבתוכנו (הנרטיב), הסיפור החיצוני שהסביבה מספרת לנו (בני זוג, הורים, ילדים, חברים ועבודה) וכיצד למצוא את הקול שלנו בתוך מציאות מרובת-קולות זו?

טיפול רגשי תעסוקתי

אמיתיי דוידזון טבת, פסיכותרפיסט, פיתוח חוסן אישי וארגוני, סדנת חוסן למנהלים

מה זה בכלל טיפול רגשי תעסוקתי? רחל, כבת 48 מגיעה אלי אחרי שני עשורים בעולם הבנקאות במטרה למצוא לעצמה כיוון תעסוקתי חדש. היא מרגישה כבר שנים שהיא לא ממצה את עצמה מקצועית. “כלום כבר לא באמת מרגש אותי. אין משהו שיכולים להפתיע או לאתגר אותי. אני  מרגישה שאני מחכה כבר במוצאי שבת שהשבוע יגמר ויהיה […]

למות מבושה ולהתחיל לחיות בחמישה שלבים פשוטים

גלו את סודות ההתמודדות עם הבושה וצאו למסע גילוי אישי. ספר זה מזמין אתכם ללמוד כיצד להתמודד עם הבושה באמצעות חמישה שלבים פשוטים, ולחוות חיים מלאים יותר של מימוש והגשמה עצמית. הזמן לשינוי הוא עכשיו.

המיילים הכי אקטואליים בעולם ההתפתחות והקריירה

אל תפספסו, הרשמו לדיוור